Pozycjonowanie Google Dla Firm

Pozycjonowanie Google Dla Firm

Pozycjonowanie Google traktuje przyjaźnie jeśli robi się to w odpowiedni sposób, zgodnie z wytycznymi; dlatego lubię pozycjonowanie dla firm.

Witam na jednym z moich portali, który założyłem po to, aby każdy mógł sobie odkładać oraz czytać aktualne informacje związane z marketingiem internetowym.

Dlaczego Warto Się Pozycjonować:

Wyszukiwarka Google jest najlepszym miejscem do tego, żeby się reklamować. Wynika to z tego, że najlepszymi klientami są ludzie, którzy właśnie szukają usługi lub produktu w wyszukiwarce.

Np. jeśli Twoja firma oferuje pomoc prawną dla firm, to oczywiste jest to, że najlepiej jeśli Twoją firmę znajdzie osoba, która właśnie wpisała “pomoc prawna dla firm” w Google (w moim przypadku może to być np. pozycjonowanie dla firm lub pozycjonowanie firmy). Im wyżej jesteś w wynikach wyszukiwania, tym większa szansa na to, że klient trafi do Ciebie a nie do Twojej konkurencji. Statystycznie najwięcej osób klika w trzy pierwsze pozycje w wynikach organicznych, tj. omija linki sponsorowane AdWords, które znajdują się na żółtym tle.

Dodatkowo wysoka pozycja w rankingu świadczy o autorytecie, co dodatkowo dostarcza klientów oraz zatrzymuje już istniejących.

SEO (Search Engine Optimization) ma sens jeśli skutkuje dodatnim ROI czyli zwrotem z inwestycji. Mówiąc prostym językiem, jeśli w ciągu dwóch miesięcy na pozycjonowanie wydajesz X pln, to kwota, którą zarobisz dzięki pozycjonowaniu powinna być większa niż X.

Załóżmy, że pomocy prawnej szuka 200 osób miesięcznie, z czego Twoimi klientami z tych dwustu osób zostanie 5 osób, które dadzą Ci w sumie 25 tysięcy złotych, wtedy 5 tysięcy wydane na pozycjonowanie Google jest inwestycją, która daje Ci 20 000 czystego zysku misięcznie. Bajecznie proste. Oczywiście im dana fraza jest częściej wpisywana i im więcej osób danej rzeczy szuka (a dysponuję narzędziami aby to sprawdzić) oraz im większa jest konwersja Twojej strony (czyli im więcej osób, które na nią wchodzi zostaje Twoimi klientami), tym obrót jest większy.

Pozycjonowanie w Google

Jeśli jeszcze nie masz swojej strony internetowej to również mogę ją dla Ciebie postawić, dzięki czemu będę miał pewność, że jest odpowiednio skonfigurowana, a mało osób wie jak to zrobić dobrze.

Pozdrawiam i Do Usłyszenia

Łukasz Kubow – Profesjonalne Pozycjonowanie Google Dla Firm, myimplace@gmail.com, tel. 504190305.

Pozycjonowanie Google

8 replies on “Pozycjonowanie Google Dla Firm”

Naprawdę wszystko super i bardzo profesjonalnie. Będziemy kolejne frazy, ale oczywiście jesteśmy w stałym kontakcie. Pozdrawiam

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *